Reklama

Witam Państwo!

         Jeśli jesteście Państwo na tej stronie to znaczy, że interesujecie się kolekcjonerstwem, a ponadto szukacie alternatywnych rozwiązań w tym obszarze. W czym i w jaki sposób możemy zaoferować naszą współpracę w dziedzinie reklamy na naszym portalu? Każdy użytkownik który chce sprawnie i szybko przedać bądź ogłosić to czym się zajmuje w sieci znalazł właściwe miejsce w serwisie Kolekcjon. Mianowicie na stronie głównej oferujemy miejsce na Państwa reklamę w największym i najbardziej dynamicznie pracującym elemencie jakim jest Baner główny" wyświetlany on jest oczywiście na stronie głównej Kolekcjon o wymiarach 700 x 410 px, a poniżej przykład:

  

Czas emisji - koszty + opcja dodatkowa:

  • Kampania tygodniowa - 70 PLN (pierwszy tydzień gratis dla nowego użytkownika)
  • Kampania dwutygodniowa -  120 PLN
  • Kampania miesięczna  - 300 PLN

 

Opracowanie graficzne slajdu jest możliwe przez serwis Kolekcjon po uzgodnieniu projektu, kosztów i akceptacji lub po Państwa stronie (po uwzględnieniu właściwych podanych parametrów slajdów co do szerokości i wysokości oraz tematyki). Materiały graficzne w formacie (*.jpg, *.png, itd...) przesyłają Państwo do nas na adres: kolekcjon.pl@wp.pl. Zapraszamy serdecznie i czekamy na kontakt.  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Jeżeli chcecie Państwo powierzyć wykonanie banera reklamowego specjalistom z naszego portalu, to zapraszamy do kontaktu.

Istnieje również możliwość wymiany barterowej.

Dodatkowo istnieje możliowść wpisania adresu internetowego tzw. URL-a, który to będzie przekierowywał użytkownika do strony wskazanej pod danym adresem wybranej kampanii.

Powrót

      ----------------
Pozdrawiam/Best regards
 
KOLEKCJON/DTP - Department

m: +48 693 347 789
w: www.kolekcjon.pl
e: kontakt@kolekcjon.pl
e: kolekcjon.pl@wp.pl
f: https://www.facebook.com/kolekcjon

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij