Wycena znaczków i skup walorów kolekcjonerskich

WYCENA

Szanowni Państwo, aby uzyskać szybką, szacunkową i bezpłatną wycenę znaczków, monet czy innych walorów kolekcjonerskich 
w portalu Kolekcjon prosimy o:

  1. Rejestrację w portalu Kolekcjon: www.kolekcjon.pl lub
  2. Zasubskrybowanie naszego kanału w youtube https://www.youtube.com/c/KOLEKCJONPL lub
  3. Polubienie nas na facebooku: https://www.facebook.com/kolekcjon i
  4. przesłanie poglądowych skanów, zdjęć za pośrednictwem formularza w zakładce KONTAKT lub na adres:kolekcjon@gmail.com lub  kontakt@kolekcjon.pl lub kolekcjon.pl@wp.pl 

Możecie Państwo również zadzwonić do nas pod numer telefonu: 693 347 789 w celu uzyskania bliższych informacji odnośnie posiadanych przedmiotów do wyceny.

SKUP

Jeżeli chcecie Państwo sprzedać nam swoje walory kolekcjonerskie (MONETY, ZNACZKI i inne) prosimy o:

  1. Zasubskrybowanie naszego kanału w youtube https://www.youtube.com/c/KOLEKCJONPL lub
  2. Polubienie nas na facebooku: https://www.facebook.com/kolekcjon
  3. i przesłanie poglądowych skanów, zdjęć za pośrednictwem formularza w zakładce KONTAKT lub na adres: kontakt@kolekcjon.pl lub kolekcjon.pl@wp.pl lub kolekcjon@gmail.com

Możecie Państwo również zadzwonić do nas pod numer telefonu: 693 347 789 w celu uzyskania bliższych informacji odnośnie posiadanych przedmiotów do sprzedaży.

Bardzo prosimy w żaden sposób nie przygotowywać oferowanych walorów do sprzedaży poprzez czyszczenie ich, rozrywanie lub sklejanie, wycinanie, układanie w albumie itp., gdyż często powoduje to uszkodzenia przedmiotów, tym samym obniżając ich wartość.
Składając Państwu ofertę zakupu bazujemy na cenach rynkowych danego przedmiotu. Dokonujemy również wyceny katalogowej na zlecenie.
W przypadku akceptacji wstępnej wyceny, ustalamy dogodny dla Państwa termin i miejsce spotkania, w trakcie którego następuje weryfikacja stanu fizycznego oferowanych walorów i przedstawienie ostatecznej propozycji cenowej zakupu.
Pieniądze wypłacamy natychmiast po podpisaniu umowy kupna-sprzedaży, będącej dowodem dokonania transakcji.
Płatność przy skupie powyżej 10.000 zł dokonywana jest przelewem na konto sprzedawcy. Do sporządzenia umowy konieczny jest dowód osobisty lub inny dokument tożsamości.
Sprzedaż walorów kolekcjonerskich nie powoduje po Państwa stronie żadnych obowiązków podatkowych.

Zapraszamy

Serwis Kolekcjon.

Nasz serwis internetowy, by ułatwić korzystanie ze wszystkich funkcji, używa plików cookies. Korzystając z niego wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Jeżeli nie zgadzasz się na to, zmień ustawienia swojej przeglądarki.

Zamknij